1. DOSTAWA

Firma Optidrill przyjmuje i przetwarza zamówienia z najwyższą starannością. Zamówione produkty dostarczymy na Twój adres zamieszkania lub inny wybrany adres w Polsce lub zagranicą za pomocą wybranej metody dostawy. Firma Optidrill dokłada starań, aby zamówienia były wysyłane najszybciej jak to możliwe i w kolejności, w jakiej zostały złożone. Staramy się wysyłać towary w ciągu od 2 do 3 dni roboczych od momentu otrzymania maila z potwierdzeniem zamówienie. Choć dokładamy starań, aby wysyłać zamówienia w wyznaczonym terminie, nieprzewidziane wydarzenia mogą spowodować opóźnienie dostawy. Firma Optidrill korzysta z usług wielu firm kurierskich na różnych rynkach. W Polsce współpracujemy z: Inpost lub DPD, deklarowany czas transportu wynosi 1-2 dni. Wysyłki do krajów w obrębie Unii Europejskiej realizowane są przy współpracy z firmami TNT, GLS lub DPD, deklarowany czas transportu wynosi 3-8 dni. Dostawy poza Europę realizowane są przy pomocy firmy UPS, deklarowany czas transportu wynosi 4-8 dni. Jeśli zamówienie nie zostanie dostarczone w wyznaczonym terminie, skontaktuj się z Obsługą klienta. Sprzedający nie wysyła przesyłek przy pomocy tradycyjnej poczty lub innych form które nie zapewniają numeru śledzenia paczki.

2. CENY I KOSZTY DOSTAWY

Ceny wyświetlane na stronie drill-partner.com zawierają ustawowy podatek VAT, ale nie zawierają kosztów dostawy. Wyjątkiem są oferty z darmową wysyłką.
Koszt dostawy każdego zamówienia może się różnić zależnie od rozmiaru lub wagi paczki. Koszt każdej metody dostawy jest wyszczególniony na etapie finalizacji zamówienia. Jeśli nie będziemy mogli dostarczyć zamówienia w całości i będzie konieczne wysłanie produktów w kilku paczkach, nie obciążymy Klienta kosztami dostawy kolejnych przesyłek. Sprzedający nie ponosi kosztów związanych z ewentualnymi odprawami celnymi.